مشاوره و سفارش

انتخاب بهترین روبالشتی برای اندازه های مختلف

انتخاب بهترین روبالشتی برای اندازه های مختلف بالشت با توجه به سایز و اندازه بالشت ها انجام می شود. به طور مثال روبالشتی مبلی، روبالشتی بچه گانه و روبالشتی های تخت خواب دارای سایزهای متفاوتی هستند و مشتریان هنگام خرید باید به این موضوع توجه داشته باشند.

روبالشتی پارچه پورشه عروسکی زیپ دار

روبالشتی زیپ دار فانتزی از مدل های جدید خواب به حساب می آید. زیپ دار بودن روبالشتی می تواند مزیت های بسیاری از جمله راحتی شستشو را به همراه داشته باشد که هم اکنون، بهترین نمونه روبالشتی های فانتزی عروسکی، تولید شده اند.

روبالشتی های پورشه خارجی سه بعدی

این روزها فروش پارچه ملحفه ای سه بعدی رونق خوبی پیدا کرده است. ملحفه با طرح های سه بعدی ابتدا به صورت ملحفه های خارجی به خصوص ملافه های چینی و ترک به بازار عرضه شدند. منظور از طرح سه بعدی پارچه ملافه این است که هنگامی روتختی پهن می شود، با زاویه خاصی از دید، نماینگر منظره ای دارای زاویه و بعد است. این طرح برای زیبایی بخشیدن به دکوراسیون منازل بسیار پرطرفدار است و هر روز بر تعداد آن ها افزوده می شود.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
روبالشتی پارچه خارجی-سفارشیموجودتماس بگیرید
روبالشتی پارچه پورشه عروسکی-سفارشیموجودتماس بگیرید
روبالشتی های پورشه خارجی سه بعدی-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

مجموعه پُلار بافت، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع روبالشتی پارچه خارجی و روبالشتی پارچه پورشه عروسکی آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مدیر مجموعه پُلار بافت

محمد سرحدی

Call Now Buttonتماس بگیرید